Jaroslav Panuška - Předjaří

Olej na kartonu, 36x51 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
96543. Předjaří
Dražba ukončena:28.06.2023 23:12:59
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč