Jaroslav Panuška - Staří žebráci

Kresba, 40x28 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozen. Rodina současného majitele získala dílo přímo od autora.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

66763. Staří žebráci
Dražba ukončena:14.10.2021 21:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč