Jaroslav Panuška - Třeboňský rybník

Kombinovaná technika (tužka a akvarel), 11x16 cm. Signováno vpravo dole Panuška Třeboňský rybník 1918. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 25 cm

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
118024. Třeboňský rybník
Dražba ukončena:23.06.2024 20:29:36
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč