Jaroslav Panuška - U chalup

Olej na kartonu, 51x71 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rám, sklo.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

23550. U chalup
Dražba ukončena:31.10.2018 19:26:35
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 000 Kč