Jaroslav Panuška - U chalupy

Olej na kartonu, 28x41 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Rám.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

23596. U chalupy
Dražba ukončena:31.10.2018 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč