Jaroslav Panuška - V rákosí

Olej na kartonu, 23x33 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 33 cm

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
76033. V rákosí
Dražba ukončena:28.04.2022 22:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:30 000 Kč