Jaroslav Panuška - Za soumraku

Olej na kartonu, 23x37 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rám, sklo.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

23512. Za soumraku
Dražba ukončena:31.10.2018 18:45:14
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč