Jaroslav Panuška - Zimní krajina

Olej na kartonu, 22x35 cm. Signováno vlevo dole Panuška. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
93312. Zimní krajina
Dražba ukončena:27.04.2023 22:55:28
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč