Jaroslav Panuška

40764. Žně

popis: Olej na lepence, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Panuška. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1872 - 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 300 000 Kč

zbývá:

konec dražby: 26.02.2020 19:13:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 19 000 Kč