Jaroslav Paur - Domy u vody

Olej na kartonu, 24x31 cm. Signováno vpravo dole J. Paur 53. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

Nejdelší strana: 53 cm

o autorovi: 1918-1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

vydraženo posouzeno znalcem
87866. Domy u vody
Dražba ukončena:15.12.2022 21:39:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč