Jaroslav Paur - Portrét dívky s culíkem

Olej na plátně, 45x41 cm. Signováno vpravo dole J. Paur 55. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1918-1987

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 140 000 Kč.

45207. Portrét dívky s culíkem
Dražba ukončena:27.05.2020 21:40:39
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč