Jaroslav Píša Troski - Soubor 7 kreseb a tisků

Různé techniky, od 30x20 cm do 62x45 cm. Signovány Troski. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1951 – 2000

46071. Soubor 7 kreseb a tisků
Dražba ukončena:10.06.2020 22:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč