Jaroslav Polanský

307326. Osamělá borovice

popis: Olej na kartonu, 40x54 cm. Signováno vpravo dole J. Polanský. Rám, sklo.

o autorovi: 1909 - 1970
Narodil se v Herálci. Původně vyučen malířem pokojů, studoval na pražské AVU u prof. Nejedlého. V jeho krajinářské tvorbě mu byla inspirací příroda Vysočiny, tvořil také žánrové obrázky ze zemědělství a zátiší.

dražba ukončena: 16.01.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 16.01.2021 10:41:29 6965
500 Kč 09.01.2021 13:49:31 505