Jaroslav Polanský - Osamělá borovice

Olej na kartonu, 40x54 cm. Signováno vpravo dole J. Polanský. Rám, sklo.

o autorovi: 1909 - 1970
Narodil se v Herálci. Původně vyučen malířem pokojů, studoval na pražské AVU u prof. Nejedlého. V jeho krajinářské tvorbě mu byla inspirací příroda Vysočiny, tvořil také venkovské motivy a zátiší.

307326. Osamělá borovice
Dražba ukončena:16.01.2021 20:04:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 16.01.2021 10:41:29 6965
500 Kč 09.01.2021 13:49:31 505