Jaroslav Polanský - Samota v lese

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Polanský. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1970
Narodil se v Herálci. Původně vyučen malířem pokojů, studoval na pražské AVU u prof. Nejedlého. V jeho krajinářské tvorbě mu byla inspirací příroda Vysočiny, tvořil také venkovské motivy a zátiší.

36471. Samota v lese
Dražba ukončena:30.10.2019 19:27:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 100 Kč