Jaroslav Polanský

36471. Samota v lese

popis: Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Polanský. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1970
Narodil se v Herálci. Původně vyučen malířem pokojů, studoval na pražské AVU u prof. Nejedlého. V jeho krajinářské tvorbě mu byla inspirací příroda Vysočiny, tvořil také žánrové obrázky ze zemědělství a zátiší.

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:27:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč