Jaroslav Polanský

307312. Vysočina

popis: Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole J. Polanský. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1970
Narodil se v Herálci. Původně vyučen malířem pokojů, studoval na pražské AVU u prof. Nejedlého. V jeho krajinářské tvorbě mu byla inspirací příroda Vysočiny, tvořil také žánrové obrázky ze zemědělství a zátiší.

dražba ukončena: 15.01.2021 20:02:09

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč