Jaroslav Polanský - Zima v Herálci

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vlevo dole J. Polanský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1909 - 1970
Narodil se v Herálci. Původně vyučen malířem pokojů, studoval na pražské AVU u prof. Nejedlého. V jeho krajinářské tvorbě mu byla inspirací příroda Vysočiny, tvořil také venkovské motivy a zátiší.

41072. Zima v Herálci
Dražba ukončena:27.02.2020 20:38:18
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 300 Kč