Jaroslav Provazník - Peking 1920

Akvarel 24x28 cm. Signováno vpravo dole Jar. Provazník. Rám, sklo.

o autorovi: 1890-1925
Narodil se ve Žďáru nad Orlicí. Studoval AVU v Praze u prof. Loukoty a Preislera. Podnikl cesty po Indii a Číně a Německu. Maloval krajinné kompizice doplněné figurami, portréty.

33687. Peking 1920
Dražba ukončena:26.06.2019 18:51:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč