Akvarel 24x28 cm. Signováno vpravo dole Jar. Provazník. Rám, sklo.
o autorovi: 1890-1925
Narodil se ve Žďáru nad Orlicí. Studoval AVU v Praze u prof. Loukoty a Preislera. Podnikl cesty po Indii a Číně a Německu. Maloval krajinné kompizice doplněné figurami, portréty.