Jaroslav Ronek - 2 lokomotivy

Olej na překližce, 50x60 cm, signováno vpravo dole Ronek, rám.

1892, Praha - 1962

Pozn.: Rám poškozen.

3200. 2 lokomotivy
Dražba ukončena:25.11.2015 21:11:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč