Jaroslav Ronek - Černá lokomotiva

Olej na kartonu, 35x45 cm, signováno vpravo dole Ronek, rám.

1892, Praha - 1962

Pozn.: Rám poškozen.

4688. Černá lokomotiva
Dražba ukončena:25.05.2016 21:37:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč