Jaroslav Ronek - Dvě lokomotivy

Olej na kartonu, 50x69 cm, rám, signováno vpravo dole.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

738. Dvě lokomotivy
Dražba ukončena:27.11.2013 19:53:46
Vyvolávací cena:8 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč