Jaroslav Ronek - Dvě lokomotivy

Olej na kartonu, 35x50 cm, signováno vpravo dole Ronek, rám, zaskleno.

1892, Praha - 1962

Pozn.: Rám poškozen.

2410. Dvě lokomotivy
Dražba ukončena:28.05.2015 19:37:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč