Jaroslav Ronek - Dvě lokomotivy

Olej na kartonu, 50x70 cm, signováno vpravo dole Ronek, rám, zaskleno.

1892, Praha - 1962

Pozn.: Rám mírně poškozen.

3457. Dvě lokomotivy
Dražba ukončena:26.11.2015 21:59:42
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:12 000 Kč