Jaroslav Ronek - Dvě lokomotivy

Kresba, 40x49 cm, signováno vpravo dole Ronek, rám, zaskleno.

1892, Praha - 1962

Pozn.: Rám poškozen.

4665. Dvě lokomotivy
Dražba ukončena:25.05.2016 21:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč