Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Olej na kartonu, 60x70 cm, signováno vpravo dole, rám je přetřený.

1347. Lokomotiva
Dražba ukončena:24.09.2014 20:16:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč