Jaroslav Ronek - Lokomotiva s rozsvícenými světly

Olej na kartonu, 30x44 cm, signováno vpravo dole Ronek, rám.

1892, Praha - 1962

Pozn.: Malba mírně poškozena.

4584. Lokomotiva s rozsvícenými světly
Dražba ukončena:25.05.2016 19:53:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:6 000 Kč