Jaroslav Ronek - Lokomotiva s telegrafním sloupem

Olej na kartonu, 35x48 cm, signováno vpravo dole Ronek, rám.

1892, Praha - 1962

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4558. Lokomotiva s telegrafním sloupem
Dražba ukončena:25.05.2016 19:27:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč