Jaroslav Ronek - Lokomotiva u nádraží

Olej na plátně, 52x65 cm, signováno vpravo dole Ronek, rám.

1892, Praha - 1962

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

5417. Lokomotiva u nádraží
Dražba ukončena:28.09.2016 21:21:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:20 000 Kč