Jaroslav Ronek - Lokomotiva u nádraží

Olej na kartonu, 55x70 cm, signováno vpravo dole Ronek, rám.

1892, Praha - 1962

Pozn.: Malba poškozena (zvlněný karton).

5615. Lokomotiva u nádraží
Dražba ukončena:29.09.2016 20:16:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč