Jaroslav Ronek - Lokomotiva v létě

Olej na kartonu, 30x40 cm, signováno vpravo dole Ronek, rám.

1892, Praha - 1962

2771. Lokomotiva v létě
Dražba ukončena:30.09.2015 21:07:00
Vyvolávací cena:1 800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč