Jaroslav Ronek - Lokomotiva v zimě

Olej na kartonu, 36x52 cm, signováno vpravo dole Ronek, rám.

1892, Praha - 1962

2770. Lokomotiva v zimě
Dražba ukončena:30.09.2015 21:06:00
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč