Jaroslav Ronek - Lokomotiva v zimě

Olej na kartonu, 50x75 cm, signováno vpravo dole Ronek, rám.

1892, Praha - 1962

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

6647. Lokomotiva v zimě
Dražba ukončena:01.12.2016 20:02:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 200 Kč