Jaroslav Ronek - Lokomotiva za viaduktem

Olej na kartonu, 35x45 cm, signováno vpravo dole Ronek, rám.

1892, Praha - 1962

4557. Lokomotiva za viaduktem
Dražba ukončena:25.05.2016 19:30:57
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč