Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Olej na kartonu, 25x35 cm, signováno vpravo dole Ronek, rám.

1892, Praha - 1962

4689. Lokomotiva
Dražba ukončena:25.05.2016 21:38:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 900 Kč