Jaroslav Ronek - Parník na moři

Olej na kartonu, 30x39 cm, signováno vpravo dole Ronek, rám.

1892, Praha - 1962

3118. Parník na moři
Dražba ukončena:25.11.2015 19:51:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 100 Kč