Jaroslav Ronek - Soubor 3 prací - 3 kytice

1) Kytice žlutých květů ve váze - olej na kartonu, 40x27,5 cm, rám
2) Kytice ve džbánu u jablka - olej na kartonu, 35x25 cm, rám
3) Kytice s bílými květy - tempera na kartonu, 29,5x21,5 cm, rám, zaskleno

Všechny tři práce signovány vpravo dole Ronek.

1892, Praha - 1962

1790. Soubor 3 prací - 3 kytice
Dražba ukončena:28.01.2015 19:38:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč