Olej na plátně, 49x97 cm. Signováno vpravo dole J. Ronek 30. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 116 cm
o autorovi: 1892, Praha - 1962
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.