Jaroslav Ronek - Dvě lokomotivy

Olej na kartonu, 35x49 cm, signováno vpravo dole Ronek, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

12496. Dvě lokomotivy
Dražba ukončena:21.09.2017 18:02:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:4 600 Kč