Jaroslav Ronek - Dvě lokomotivy

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

29765. Dvě lokomotivy
Dražba ukončena:28.03.2019 19:03:35
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:8 500 Kč