Jaroslav Ronek - Kytice růží

Olej na kartonu, 60x42 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 77 cm

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

75520. Kytice růží
Dražba ukončena:03.04.2022 20:08:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč