Jaroslav Ronek - Lodě

Pastel na papíře, 36x46 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

102207. Lodě
Dražba ukončena:24.09.2023 20:28:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč