Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Olej na kartonu, 24x32 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rámováno.

Nejdelší strana: 25 cm

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

87732. Lokomotiva
Dražba ukončena:14.12.2022 22:25:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč