Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Akvarel, tužka na papíře, 9x14 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

87904. Lokomotiva
Dražba ukončena:15.12.2022 22:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč