Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

108285. Lokomotiva
Dražba ukončena:31.01.2024 21:03:04
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč