Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Olej na kartonu, 29x42 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

117992. Lokomotiva
Dražba ukončena:23.06.2024 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč