Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Olej na kartonu, 35x47 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

19527. Lokomotiva
Dražba ukončena:25.04.2018 18:06:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:4 800 Kč