Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

23613. Lokomotiva
Dražba ukončena:31.10.2018 20:18:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč