Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Ronek. R8m.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

31166. Lokomotiva
Dražba ukončena:25.04.2019 18:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč