Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Kresba, 35x45 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

37996. Lokomotiva
Dražba ukončena:27.11.2019 21:35:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč