Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Kresba, 35x60 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

306425. Lokomotiva
Dražba ukončena:24.10.2020 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 500 Kč