Jaroslav Ronek

306425. Lokomotiva

popis: Kresba, 35x60 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

dražba ukončena: 24.10.2020 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 9 500 Kč