Jaroslav Ronek - Lokomotiva

Pastel, 46x62 cm. Signováno vpravo dole Ronek. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892, Praha - 1962

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 49.000 Kč.

58777. Lokomotiva
Dražba ukončena:29.04.2021 21:51:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč